Podpora zdravotníkům

Žáci naší školy plně vnímají současnou nelehkou covidovou situaci, která se dotýká každého z nich. Nesouhlasili s klimatem, které se ve společnosti objevilo před vánočními svátky, namířeným proti lékařům a zdravotníkům, kteří pomáhají na covidových jednotkách. Rozhodli se svou vlastní formou podpořit veškerý zdravotnický personál, který pomáhá rukama i srdcem všem pacientům. Výsledkem je obrazový materiál složený z obrázků a vzkazů, adresovaný všem zaměstnancům naší nejbližší nemocnice. Vytvořená „kniha“ byla předána osobně ředitelem školy do Vítkovické nemocnice. Věříme, že podpora našich žáků všem zaměstnancům zpříjemnila těžkou předvánoční atmosféru a bude pro ně podporou a vzpruhou do jejich další práce. Každý z nás je bude jednou potřebovat … Zdravotníci, děkujeme.

 ❤

Tento web používá soubory cookies, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z webových stránek.