> Zobrazit aktuální jídelníček <

Vnitřní řád školní jídelny

Ceník obědů a svačin platný od 1. 2. 2023

přihláška ke stravování

Informace ke stravování pro nové strávníky:

Aby se mohl nový žák stravovat ve školní jídelně, je potřeba navštívit vedoucí školní jídelny (budova vedle obchodu Hruška, vstup ze dvora – červené dveře). V kanceláři vedoucí školní jídelny vyplníte přihlášku ke stravování, zaplatíte stravné (pouze v hotovosti, platební karty nepřijímáme) a obdržíte kartu pro strávníka, s kterou se bude strávník chodit stravovat.

Prodej obědů se vždy provádí poslední dva pracovní dny školního vyučování v měsíci na měsíc další 7.00 – 8.00, 12.00 – 15.00

Informační leták

Plakát pro školy

Dotační program Bezplatné stravování do škol 2023/2024

Výběr a odhlášky

Od ledna 2018 nabízí školní jídelna dva druhy obědů, a proto dochází ke změně odhlašování a výběru stravy. Druh obědu se dá změnit do 14 hodin, nejpozději dva dny předem. Odhláška obědu zůstává nadále do 14 hodin, nejpozději den předem. Pokud počet obědů č. 2 bude menší než 20 porcí, tak se tento druh nebude vařit a strávník bude upozorněn včas u výdejního okénka. Tato změna je platná od 12. 9. 2018.

Ceny

Dle vyhlášky č. 107/2005 o školním stravování ze dne 25. února 2005 se dělí kategorie dle věkových skupin. Do věkových skupin jsou strávníci zařazováni na dobu školního roku, ve kterém dosahují věku podle níže uvedených kategorií.

ceník platný od 1. 2. 2023

žáci 7 – 10 let

dotovaná cena

plná cena

žáci 11 – 14 let

žáci 15 let a více

zaměstnanci

cena oběda

Plná cena zahrnuje mimo potraviny i ostatní a mzdové náklady v částce 51,- Kč.

cizí strávníci

plná cena

Výdej do jídlonosiče

– pro cizí strávníky od 11.00 – 11.30 hodin

– pro žáky 11.30 – 14.00 hodin

Návod k odhlašování stravy po internetu

1. Vyhledavač – www.strava.cz

2. Zadejte číslo jídelny – 3047.

3. Zadejte přihlašovací jméno ve formátu „prijmeni.jmeno“, vše malými písmeny, bez čárek a háčků.

4. Zadejte heslo – při prvním přihlášení uvedete heslo z informačního letáčku, jedná se o
evidenční číslo strávníka, pak kliknete na „ Přihlásit se“. Toto heslo lze kdykoliv změnit v „Nastavení“.

5. Při přihlášení hned v úvodu vidíte stav konta strávníka.

6. V „Objednávkách“ pak odhlašujete stravu tak, že v zeleně orámovaném políčku zrušíte zatržítko, případně při zpětném přihlašování v prázdném zeleně orámovaném políčku klikem se zatržítko objeví. V červeně orámovaném políčku již odhlašovat ani přihlašovat nelze.
Provedené úpravy pak klikem na políčko „Odeslat“ odešlete do systému. Pokud tak bude provedeno do 14.00 hod., bude odhláška na další den akceptována. V případě, že bude odesláno po 14. hodině, systém odhlášku na nejbližší další den neprovede, (tj.neprovede např. v úterý odhlášku na středu, ale jsou – li odhlášeny další dny, tyto odhlásí). Odhlášky na pondělí lze provést nejpozději v pátek do 14.00 hod. O provedení či neprovedení odhlášky vás systém informuje.

7. Systém neumožní přihlašovat stravu na dluh (do mínusové částky)!

8. Políčko „Výdej“ informuje, zda a kdy strávník oběd vyzvedl (kdy projel kartou čtecím zařízením)

9. Políčko „Platby“ informuje o datu, částce a způsobu úhrady. Pro odchod ze systému klikněte na „Odhlásit se“.

Strávníci, kteří platí převodem z účtu, mají automaticky přihlašované obědy od 1. dne v měsíci, tak jako tomu bylo dosud. Nyní není nutné je přihlašovat! Prostřednictvím internetu lze provádět odhlašování obědů, případně i svačinek. Termínem „objednávání stravy“ je myšleno v budoucnu objednávání jídla, když bude jídlo na výběr.

V případě dotazů kontaktujte vedoucí jídelny na tel. č. 596737972.

Aplikace Strava.cz

Aplikace Strava.cz lze stáhnout pro mobilní zařízení iOS i Android

Odkaz pro Android ZDE.
Odkaz pro IOS ZDE.

Prodej obědů a svačin

Certifikát: Zdravá školní jídelna

Naše jídelna získala certifikát Zdravá školní jídelna.