Zaměstnanci

Vedení

Ředitel školy

Mgr. Robert Kecskés

Email:
r.kecskes@zs-srbska.cz

Aprobace:
Matematika - Fyzika

Tajemnice školy

Miroslava Lacká

Kontakt:
m.lacka@zs-srbska.cz
596 737 772

Aprobace:
Vychovatelství

Zástupce ředitele školy

Mgr. Tomáš Olša

Email:
t.olsa@zs-srbska.cz

Aprobace:
Tělěsná výchova - Technická výchova


Ekonom školy

Lenka Výmolová

Email:
l.vymolova@zs-srbska.cz

Vedoucí školní jídelny

Jarmila Fuksová

Email:
j.fuksova@zs-srbska.cz

Výchovná poradkyně

Mgr. Bohdana Suchá

Email:
b.sucha@zs-srbska.cz

Aprobace:
Přírodopis - Tělěsná výchova

Vedoucí ŠD + ŠK

Miroslava Lacká

Kontakt:
m.lacka@zs-srbska.cz
596 737 772

Aprobace:
Vychovatelství

1. Stupeň

Mgr. Radmila Olšová

Třídnictví I. A

Email:
r.olsova@zs-srbska.cz

Aprobace:
Národní škola

Mgr. Jana Bednářová

Třídnictví I. B

Email:
j.bednarova@zs-srbska.cz

Aprobace:
Národní škola

Mgr. Lenka Opočenská

Třídnictví II. A

Email:
l.opocenska@zs-srbska.cz

Aprobace:
Národní škola

Mgr. Blanka Minaříková

Třídnictví II. B

Email:
b.minarikova@zs-srbska.cz

Aprobace:
Národní škola

Mgr. Ivana Vašíčková

Třídnictví III. A

Email:
i.vasickova@zs-srbska.cz

Aprobace:
Národní škola

Mgr. Eva Kempná

Třídnictví III. B

Email:
e.kempna@zs-srbska.cz

Aprobace:
Národní škola

Mgr. Vlasta Lindovská

Třídnictví IV. A

Email:
v.lindovska@zs-srbska.cz

Aprobace:
Národní škola

Mgr. Hana Řepková

Třídnictví IV. B

Email:
h.repkova@zs-srbska.cz

Aprobace:
Matematika - Anglický jazyk - Zeměpis

Mgr. Aleš Hruzík

Třídnictví V. A

Email:
a.hruzik@zs-srbska.cz

Aprobace:
Národní škola - Biologie - Ekologie pro Zš a Sš

Mgr. Lucie Válková

Třídnictví V. B

Email:
l.valkova@zs-srbska.cz

Aprobace:
Národní škola

2. Stupeň

Mgr. Radovan Lokša

Třídnictví VI. A

Email:
r.loksa@zs-srbska.cz

Aprobace:
Tělesná výchova - Výchova ke zdraví

Mgr. Jan Nálepa

Třídnictví VI. B

Email:
j.nalepa@zs-srbska.cz

Aprobace:
Matematika

Mgr. Lukáš Kosík

Třídnictví VII. A

Email:
l.kosik@zs-srbska.cz

Aprobace:
Zeměpis - Tělesná výchova
ICT koordinátor

Mgr. Kateřina Trnková

Třídnictví VII. B

Email:
k.trnkova@zs-srbska.cz

Aprobace:
Anglický jazyk - Občanská výchova

Mgr. Irma Navrátilová

Třídnictví VIII. A

Email:
i.navratilova@zs-srbska.cz

Aprobace:
Český jazyk - Hudební výchova

Mgr. Petra Zemánková

Třídnictví VIII. B

Email:
p.zemankova@zs-srbska.cz

Aprobace:
Český jazyk - Výtvarná výchova

Mgr. Šárka Feketsová

Třídnictví IX. A

Email:
s.feketsova@zs-srbska.cz

Aprobace:
Německý jazyk - Dějepis

Mgr. Martina Hulenková

Třídnictví IX. B

Email:
m.hulenkova@zs-srbska.cz

Aprobace:
Anglický jazyk - Tělesná výchova - Pěstitelské práce

Mgr. Tomáš Günter

Netřídní

Email:
t.gunter@zs-srbska.cz

Aprobace:
Fyzika - Základy průmyslové výroby

Mgr. Jitka Klečková

Netřídní

Email:
j.kleckova@zs-srbska.cz

Aprobace:
Matematika - Výtvarná výchova

Mgr. Kateřina Čechová

Netřídní

Email:
k.cechova@zs-srbska.cz

Aprobace:
Chemie - Matematika
Technik BOZP, preventista PO

Mgr. Lukáš Kloza

Netřídní

Email:


Aprobace:
Zeměpis

Školní družina a školní klub

Magdaléna Kolarzová

Aprobace:
Vychovatelství

Miroslava Lacká

Aprobace:
Vychovatelství

Michaela Obůrková

Aprobace:
Vychovatelství

Dagmar Lacinová

Aprobace:
Vychovatelství

Dáša Pašková

Aprobace:
Vychovatelství

Školní jídelna

Pavla Chvostková

Jarmila Fuksová

Martina Míčková

Zdeňka Janků

Jarmila Celerinová

Správní zaměstnanci

Renáta Šímová

Uklízečka

Ladislav Kopřiva

Školník

Zdeňka Kolichová

Uklízečka

Iva Kubíková

Uklízečka

Jana Černá

Uklízečka

Zdeňka Kolichová

Uklízečka