Akce ŠD a ŠK – 2017/2018

Jarní Slavík – pěv. soutěž

Velikonoční dílny ve školní družině

Výrobky v kroužku keramiky

Karneval

Školní družina a klub ZŠ Srbské opět pořádala dětský karneval, kde nechyběly ani děti z MŠ. Na začátku akce se představil divadelně výtvarný kroužek (který je ve školním roce 2017/2018 nový) s pohádkou o Červené Karkulce. Žáci si kulisy a masky vytvořili sami. Nechyběl ani tanec a mnoho soutěží. Tak zase za rok…

Divadélko v ŠD

Vánoční tvoření – keramika p. Lacinové

Překrásné výrobky našich žáků v kroužku keramiky paní vychovatelky Lacinové.

Vánoční florbalový turnaj

Každoroční vánoční turnaj ve florbalu pořádaný školní družinou a školním klubem.

Vánoční dílny ve školní družině

Noční rej strašidel

Tento školní rok 2017/2018 uspořádala školní družina a klub ZŠ Srbské 2 už 3. ročník velmi úspěšné akce REJ STRAŠIDEL – česká verze Halloween párty. Zúčastnilo se hojné množství dětí v krásně strašidelných maskách. Letošní novinkou bylo opékání buřtů v atriu areálu, což děti přijaly s nadšením. Také skotačily v tělocvičně a vytvářely halloweenské symboly. Hlavní částí byla ale hudební párty, kde děti tančily až do půlnoci na moderní skladby. Starší žáci nelenili a předvedli taneční vystoupení a dokonce nechyběl ani klaun a stezka odvahy.

 

Výrobky z kroužku keramiky p. Lacinové

Keramický workshop

Canisterapie

Canisterapie ve školní družině, ukázky práce se cvičenými psy. Zúčastnilo se 67 dětí ve dvou skupinách.P. cvičitelky předvedly s pejsky, co všechno dokážou. Děti se mohly také zapojit a s pejsky si zacvičit. Akce byla velmi zdařilá a poučná.

Drakiáda

Ve čtvrtek 5. října se uskutečnila akce školní družiny a klubu DRAKIÁDA. Počasí vypadalo všelijak, ale nakonec se umoudřilo a dorazilo kolem 60 dětí. Vítr byl příznivý, proto většina z 25 soutěžních draků vzlétla. Nehodnotila se jen výška a délka vzletu, ale také krása vlastnoručně vyrobených draků.

Tento web používá soubory cookies, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z webových stránek.