Březen 2019

Přebory škol

Velkého úspěchu dosáhli naši žáci osmého ročníku na atletických přeborech škol, které se konaly ve Vítkovické atletické hale. Soutěžilo se v 6 atletických disciplínách (60 m, 600 m – 800m, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí, štafeta 4 x 200 m). Naši žáci v soutěži družstev nenašli přemožitele a obsadili 1. místo.

Výsledky závodů:

soutěž družstev – 1. místo

Výsledky jednotlivců:

60 m                                     Hořínková Kristýna                                                      2. místo

600 m                                  Kuželová Dominika                                                       2. místo

800 m                                  Ondřej Jankovský                                                         2. místo

skok daleký                         Tereza Pospíšilová                                                        2. místo

Michal Olša                                                                     3. místo

vrh koulí                              Tomáš Bernát                                                                2. místo

Aneta Němečková                                                        3. místo

štafeta 4 x 200 m              (Staníček, Kuželová, Hořínková, Jankovský)          1. místo

20190320_124912

Handball Moravia aktivity
V pátek 8. 3. 2019 se naše dvě družstva zúčastnila dalšího přípravného turnaje v házené.
Turnaj probíhal v dopoledních hodinách v hale Dubina. Obě družstva odehrála spoustu zápasů a potrénovala na závěrečný turnaj, který se bude hrát o medaile a poháry.

IMG-20190213-WA0044 20190308_112115

Basketbalistky postupují

Naše děvčata ve složení Hanka Klečková, Klára Válková, Vendula Matuštíková, Veronika Kúdelová, Simona Gajdošová, Dominika Kuželová a Kristina Hořínková dosáhly obrovského úspěchu, když bez jediné porážky vyhrály OKRESNÍ FINÁLE v basketbalu a postoupily tak do KRAJSKÉHO FINÁLE, které se uskuteční v Novém Jičíně. Děvčatům moc blahopřejeme a přejeme hodně štěstí v krajském kole.

Basket

Gymnastický úspěch

Naše žákyně Terezka Gromnicová se zúčastnila OKRESNÍHO FINÁLE ve sportovní gymnastice. Závodila v gymnastickém trojboji a v soutěži jednotlivkyň obsadila krásné 3. místo. Terezce moc blahopřejeme.

Gymnastika

Lyžařský kurz