Základní škola 
Ostrava-Výškovice
Srbská 2
příspěvková organizace

Školní rok 2016/2017

Ocenění nejlepších žáků školy

DSCN8647

plakát

plakát víceboj

vyhodnocení soutěže Den Země

Akce zasaď květinu s hyundai-PODĚKOVÁNÍ

Školní večírek pořádaný Radou rodičů

Školní večírek 2017

Dámy a pánové, prosím, připoutejte se! Je právě pátek 17. února, přesný čas 19:30 a my společně vzlétáváme na dlouhou, zábavnou a vzrušující cestu kolem světa! Šťastnou cestu nám všem přeje posádka Rady rodičů! Tak nějak letos mohl začít náš tradiční školní večírek!

Díky kreativním kostýmům návštěvníků jsme společně zavítali na Dálný východ, potkali se s černochy, proletěli se nad Mexikem a navštívili dokonce i antický Řím! Všem díky za jejich nápaditost! O veškeré pohodlí cestovatelů se pak postarala posádka Rady rodičů v kostýmech pilotů i sličných letušek. A tak se pilo, jedlo a samozřejmě tančilo a zpívalo….O dobrou náladu se staral se svým výběrem hitů bezkonkurenční Rosťa Petřík, který nedovolil nohám tanečníků spočinout!

Všem, kteří se večírku zúčastnili, patří velký dík! Přispěli totiž svou útratou na akce i jiné školní, či mimoškolní aktivity všech dětí naší školy, a to částkou více než 16 000 Kč! Doufáme, že se jim večírek líbil stejně jako nám a těšíme se na shledanou zase za rok, tentokrát už ale na jiné téma. Případné návrhy vítány! J

Rada rodičů při ZŠ Srbská 2, spolek

11F969A6-C556-4760-8824-B08160C24846

Novoroční bruslení

20170114_143817

Vánoční jarmark

img_7614

Putování za světýlkem 2016

Foto

Teplota těsně nad nulou, západ slunce a před budovou školní družiny zástup dětí, v jejichž očích bylo vidět očekávané dobrodružství ….. Tak nějak začala letošní podzimní akce spolku Rady rodičů – Putování za světýlkem. Každé z příchozích bezmála osmdesáti dětí si hned na úvod vyzvedlo soutěžní kartičku a vydalo se na školní hřiště na dobrodružnou cestu za světýlky. Na hřišti bylo rozmístěno celkem 10 stanovišť se světýlky a u každého z nich pak na děti čekala hádanka či zajímavý úkol. Po splnění všech úkolů a předložení kartičky si děti mohly vyzvednout zaslouženou odměnu. Tou byla nejen sladkost, ale také dárek v podobě hlavolamu a odrazky smajlíka či fotbalového míče. A v neposlední řadě byly bezpochyby nejen pro děti odměnou chvíle strávené s rodiči nebo se svými kamarády při plnění zajímavých úkolů, jejichž atmosféru navíc umocňovala všude přítomná tma.

O tom, že se akce líbila, vypovídaly úsměvy dětí a slova díků jejich rodičů, kteří si, pevně věříme, toto úžasné odpoledne užili společně námi! Už teď se na všechny těšíme i na dalších akcích pořádaných pro naše děti v tomto školním roce. Přijďte, děti i dospělí, jste všichni zváni!

Rada rodičů při ZŠ Srbská 2, spolek

img_7596